قایق ایران افزایش بازیکنان جام جهانی

قایق: ایران افزایش بازیکنان جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از استقلال، سه امتیاز را می‌خواهیم / نمازی

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در آستانه مصاف با استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بازیکنانم به لحاظ حرفه‌ای در سطح خوبی هستند و می‌دانند که باید به سه امتیاز ب

از استقلال، سه امتیاز را می‌خواهیم / نمازی

نمازی: از استقلال، سه امتیاز را می خواهیم

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در آستانه مصاف با استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بازیکنانم به لحاظ حرفه ای در سطح خوبی هستند و می دانند که باید به سه امتیاز بازی برابر استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران فکر کنند.

امید نمازی پیش از دیدار با استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و در گفت وگو با سایت کلوب ذوب آهن اظهار کرد: در این که استقلال یک تیم بزرگ و نیرومند است تردیدی وجود ندارد. این تیم در جمع هشت تیم برتر آسیاست و ما به کیفیت بالای استقلال واقف هستیم ولی بازیکنان ذوب آهن نیز می دانند که باید با تمرکز کامل در مصاف با این تیم ظاهر شوند و از بعد این مسابقه سخت برآیند.

وی ادامه داد: بازیکنانم از پیروزی برابر نساجی قائمشهر تنها اعتماد به نفسش را به همراه خواهند داشت و به خوبی می دانند که باید با قدرت تمام و با نهایت توان در مصاف حساس برابر استقلال به میدان بروند.

از استقلال، سه امتیاز را می‌خواهیم / نمازی

نمازی در مورد جدایی مرتضی تبریزی و عدم حضورش در این مسابقه بیان کرد: به هر حال مرتضی به استقلال پیوست و ما باید جهت این بازیکن آرزوی موفقیت داشته باشیم. نقل و انتقال و خرید و فروش بازیکن امری مرسوم در همه جای دنیا است و مربیان باید تلاش کنند جهت جایگزینی بازیکنانشان عالی ترین تصمیم را بگیرند. ما بازیکنان خوبی داریم که می توانند جهت حضور در ترکیب تلاش و مسابقه کنند و شک ندارم که آنها نمایش خوبی را جهت ذوب آهن به اجرا خواهند گذاشت.

نمازی در آخر با اشاره به حمایت های خوب کارخانه و کلوب ذوب آهن اظهار کرد: آن چیزی که ما جهت دیدار برابر استقلال نیاز داریم حمایت خوب هواداران ذوب آهن و مردم اصفهان است که می توانند انگیزه را به ساق تک تک بازیکنان تزریق کنند. از آنها می خواهیم به موقع در استادیوم حاضر شوند و پشتیبان تیم شهرشان باشند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در آستانه مصاف با استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بازیکنانم به لحاظ حرفه‌ای در سطح خوبی هستند و می‌دانند که باید به سه امتیاز ب

واژه های کلیدی: ایران | مسابقه | استقلال | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs