قایق ایران افزایش بازیکنان جام جهانی

قایق: ایران افزایش بازیکنان جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی مخاطبان «تلگرام» چقدر کم کردن یافته است؟

عضو ناظر مجلس در شورای عالی اینترنت از کم کردن ۱۰ درصدی مخاطبان پیام‌رسان «تلگرام» در دو ماه اخیر خبر داد.

مخاطبان «تلگرام» چقدر کم کردن یافته است؟

مخاطبان «تلگرام» چقدر کم کردن یافته است؟

عبارات مهم : تلگرام

عضو ناظر مجلس در شورای عالی اینترنت از کم کردن ۱۰ درصدی مخاطبان خبر رسان «تلگرام» در دو ماه اخیر خبر داد.

رمضانعلی سبحانی فر عضو ناظر مجلس در شورای عالی اینترنت در گفت وگو با تسنیم، به استقبال بازدیدکنندگان ایرانی از خبر رسان های داخلی اشاره کرد و گفت: با وجود اینکه دولت حمایت های کافی از خبر رسان های داخلی نداشته، ولی شاهد زیاد کردن ۲۰ درصدی بازدیدکنندگان ایرانی و استفاده آنها از خبر رسان های داخلی دارد.

مخاطبان «تلگرام» چقدر کم کردن یافته است؟

وی با بیان اینکه مهم است که دولت حمایت های بیشتری از خبر رسان های داخلی داشته باشد، اظهار داشت: زیاد کردن قابل توجه بازدیدکنندگان ایرانی خبر رسان های داخلی از ۵ میلیون به ۷ میلیون کاربر در ماه های اخیر نشان دهنده اعتماد عمومی به استفاده از این خبر رسان هاست، بنابراین دولت به عنوان مجری سیاست ها می بایست بستر مورد نیاز جهت توسعه خبر رسان های داخلی را فراهم کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اضافه کرد: استفاده بازدیدکنندگان ایرانی از خبر رسان های داخلی نسبت به ماه های گذشته، چهار برابر زیاد کردن یافته است و براساس برآوردهایی که انجام شده، قریب به ۳۰ میلیون کاربر ایرانی در خبر رسان های داخلی عضو شدند که در این شرایط مورد نیاز است دولت حمایت های بیشتری در جهت تقویت خبر رسان های داخلی داشته باشد.

عضو ناظر مجلس در شورای عالی اینترنت از کم کردن ۱۰ درصدی مخاطبان پیام‌رسان «تلگرام» در دو ماه اخیر خبر داد.

سبحانی فر با تأکید بر اینکه مخاطبان داخلی «تلگرام» طی دو ماه اخیر حدود ۱۰ درصد نسبت به ماه های ابتدایی سال کم کردن یافته است،گفت: هر کشوری در حوزه اینترنت جهت مخاطبانش امنیت ایجاد می کند، بنابراین توسعه اینترنت داخلی باعث ایجاد امنیت زیاد در این فضا شده است و دست اخلالگران را می بندد.

عضو ناظر مجلس در شورای عالی اینترنت در آخر فضای خبر رسان های خارجی، به خصوص خبر رسان تلگرام را جهت بازدیدکنندگان ایرانی ناامن دانست.

واژه های کلیدی: تلگرام | ایرانی | اینترنت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs